2020 全国华小全科线上测评挑战(加场)
恭喜以下的三年级 TOP 100 学霸们~~

1 Aw Kar Phoon – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) MA HWA KG. BARU RASAH
2 黄瑞恩 – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KIM SEN
3 Yeo Han Ning – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) IMBI
4 CHEE YEN – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHUNG HUA NO.6
5 LOW ZHEN HONG – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KERAYONG
6 JAYDEN WONG GUAN XIN – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) WAH MAN
7 Ho Leng Kai – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) JALAN DAVIDSON
8 Ho Leng Ett – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) JALAN DAVIDSON
9 Eng Jun Ya – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) PUAY CHAI 2
10 LIM YEE QUAN – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) SIN MIN ‘A’
11 Chan Xin Yi – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KAMPUNG NALLA
12 Lim Yong Xuan – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KWANG HWA
13 LAU YU SHENG – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) SULONG
14 Chong Xing Yu – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) SAWIT
15 KHOO JYN-WEI – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHONG CHENG
16 TIONG XIN RUI – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KWANG HWA
17 江欣慧 – SEKOLAH KEBANGSAAN PERBANDARAN SIBU NO. 4
18 SIEW SUE FANG – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KAMPONG MERBAU
19 LEE LE XUAN – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHENG SIU 1
20 THEN KAI SIN – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHUNG HUA NO. 5
21 LEONG HOW XI – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) FOON YEW 4
22 Jacklyn – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) MA HWA KG. BARU RASAH
23 TEOH YU HAN – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KEAT HWA (H)
24 GRACE YEAK ZU ENG – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KAMPUNG JERING
25 IVAN HII WEI LE – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KONG HOE
26 Mou Yu Zheng – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KUO KUANG 2
27 Tan Ke Xin – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KAI CHEE
28 GAN JING SHUEN CASSANDRA – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) FOON YEW 5
29 Tan Kai Xin – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) TAMAN RASHNA
30 Yeoh Zhen Khai – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHUNG HWA
31 Ting Ze Min – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHUNG HUA
32 Gui Zi Xuan – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) SHANG WU
33 邱佳杰 – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KIOW MIN
34 Soh Sze Yin 苏诗殷 – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) LOK YORK
35 陈冠良 – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHUNG HUA SYN-SAN-TU
36 LEE JIA YING – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) JALAN DAVIDSON
37 LEE KAI YING – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) PEREMPUAN CHINA
38 Hor Yu Jay – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KWANG HWA
39 Chen Xuan Zhe – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) SHIN CHENG (HARCROFT)
40 CHEW PHIN HONG – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KAI CHEE
41 CHING YUAN SONG – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHINESE NATIONAL
42 JOEY CHUAH JING YEE – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) PAI TEIK
43 ANGEL TEH 郑乐宁 – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) YU MING 2
44 Marcus Hii Ming Shunn – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KWANG CHIEN
45 曹慧诗 – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHUNG HWA DAMANSARA
46 Zoe Lim Zee Rou – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) MA HWA KG. BARU RASAH
47 陈开心 (Kathy Tan Kai Xin) – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) TRIANG (1)
48 Ting Zji Hin – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) DESA JAYA 2
49 LIM XUAN LE – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) SIN KWANG
50 KHOO GUAN YIN – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CONVENT DATUK KERAMAT
51 Euan Pan Tzen Yeu – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) PEI CHAI
52 Chastine Yeoh – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) HAN CHIANG
53 Chow Wye Tyn 蔡玮廷 – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) IMBI
54 Lee Yu Xuan – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) FOON YEW 4
55 TEOH YU LIANG – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KEAT HWA (H)
56 刘千煊 – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) NAM HENG BARU
57 QUEK KER YIN – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) BOON BENG
58 CHLOE Q WONG EE SYI – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) NOTRE DAME
59 梁孙谷 – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KIM SEN
60 Evon Tan Yi En – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KHAI TEE
61 Soh Jing Qi – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) AI CHUN 1
62 NG JUN YU – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) PANDAN
63 陈家浩 – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KWONG HON
64 Ong Jie Khai – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) TRUE LIGHT
65 Jayronn Tay Joon Yiew – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHUNG HUA 2
66 Chin Sheng Yi – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) SIN YA
67 Choong Juin Sern – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KAI CHEE
68 LOO YI XUAN – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KUALA TERLA
69 NG Yi ZE – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) MIN TERK
70 TEE HONG ENN – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHENG
71 Koay Jaxine – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) HAN CHIANG
72 LEE RUO ZHEN – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KWANG HWA
73 Gordon Hoi Jig Ming – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KWANG HWA
74 Lee Jee Shong – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) YOK BIN
75 CHOE YONG XUAN – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) YUK CHOY
76 Ho Jia Yee – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) LI HWA
77 Ong Jia Ern – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) MIN TERK
78 ONG ZI XUAN – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) BOON BENG
79 Osmund Wong Bak Ong – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KAI CHUNG
80 ALVIN LAW HAN SING – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) SU KWONG
81 黄子绮 – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) SHIN CHENG (HARCROFT)
82 CHIA JIA XIN – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) PA YAI
83 Chloe Ong Ke Ying – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) HUA LIAN (3)
84 Kimberly Chew Ern Xi – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHUNG HWA 1
85 Xavier Choo En Ze – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) PANDAN
86 Yong Zi Her – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) WEN HUA
87 罗婉瑜 Loh Wan Yee – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) SIN HUA
88 Ong Jia Ying – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHUNG CHENG
89 蔡亿恒 Chua Yi Heng – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) UNION
90 Lai Khye Sean – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) SIN MIN ‘A’
91 Lee Zhi Guan – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) SERDANG BARU (1)
92 叶柔霈 – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) SIN YA
93 Choong Cheok Yan – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KEPONG 3
94 Chong Yee Xuan – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) LEMBING
95 Lai Yik Hang – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHUNG HUA KIM CHOO SENG
96 王佳恒 ONG JIA HERNG – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHUNG HWA WEI SIN
97 CHAN REN YU – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) PUMPONG
98 张允谦 Cheong Wen Him – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) KAMPAR GIRLS
99 LIM JIA XIN (林佳欣) – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) POOI AING
100 CHIA JUN YI – SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) CHUNG HWA

Share To :